hifu

HIFU Innogy 3D - jedno urządzenie wiele możliwości

HIFU wykorzystuje silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięku, oddziałując na wiele problemów skóry. W zależności od dobranego przetwornika, możemy oddziaływać na skórę właściwą, tkankę podskórną czy też warstwę SMAS. HIFU tworzy w skórze punkty koagulacji, które powodują skrócenie i napięcie włókien kolagenowych, przyczyniając się do wzmożenia efektu liftingu. Działając głębszym przetwornikiem, doprowadzamy do redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie HIFU umożliwia również pracę na wysokości SMAS. Dzięki temu możliwa jest poprawa napięcia powięzi mięśniowej.
Hifu urządzenie – bezinwazyjny lifting bez skalpela
Niesamowite urządzenie dzięki, któremu możemy zarówno zapobiegać, jak i zwalczać defekty skóry poczynione przez czas. Hifu to profilaktyka, zapobieganie i ulepszanie w jednym. Dzięki wykorzystaniu przez urządzenie skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości skóra pacjenta poddana zabiegowi staje się jędrna, sprężysta i wyraźnie odmłodzona. 
 
Zabieg – kiedy pierwsze efekty 
Pierwsze efekty po zastosowaniu metody Hifu widoczne są tuż po zabiegu. Jednak dopiero po około 90 dniach zobaczymy efekt ostateczny, który będzie utrzymywał się około 18 miesięcy. 
 
Hifu medycyna estetyczna 
urządzenie jest znane jako metoda leczenia raka prostaty od ponad 20 lat. Jednak od kilku lat z sukcesem wykorzystuje się ją także do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jak wykazują liczne opinie użytkowników zarówno hifu medyczne, które umożliwia leczenie raka prostaty, jak i Hifu kosmetyczne, dzięki któremu odmładzanie stało się niezwykle proste, są bardzo skuteczne. 
 
Jak wygląda zabieg Hifu? 
Zabieg polega na przekazywaniu w głąb skóry skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Urządzenie jest niezwykle precyzyjne, skupia fale ultradźwiękowe o wysokiej energii na precyzyjnie punktowanym, małym obszarze. Fale dźwiękowe, które docierają do niewidocznych dla oka warstw skóry powodują tarcie komórek, czego skutkiem jest ich przegrzanie. 
 
Wskazania do zabiegu: 
-Wiotkość skóry twarzy szyi i dekoltu 
-Zmarszczki na czole tzw. ”kurze łapki”
-Opadające powieki
-Podwójny podbródek
-Skóra łojotokowa, redukcja porów
-Zmniejszona elastyczność skóry
-Widoczna bruzda nosowo-wargowa
-Wiotkość w okolicach skóry na policzkach tzw. „chomiki”
-Utrata dawnego owalu twarzy
-Spadek jędrności skóry na udach ,brzuchu po ciąży i szybkim odchudzaniu
 
Spodziewane efekty: 
-Napięcie skóry policzków,
-Poprawa linii podbródka,
-Poprawa stanu skóry, która staje się gładsza i delikatniejsza,
-Zwiększenie elastyczności skóry, kontur twarzy jest bardziej zwarty,
-Napięcie czoła, składnik współistniejący,
-Eliminacja zmarszczek wokół czoła, oczu i ust.
-Poprawa owalu - twarzy i uniesienie brwi,
-Ujędrnienie obwisłej skóry - twarzy i ciała,
-Modelowanie sylwetki - ciało,
-Wyszczuplenie - ciało.
 
Czy metodę Hifu można stosować na całe ciało?
Tak, metoda ta działa na każdą partię ciała pacjenta, jednak w zależności od partii należy zastosować odpowiednią głowicę.Zabieg urządzeniami do liftingu jest bezbolesny, dlatego w czasie jednej sesji możemy zastosować metodę całościowo.

Czy po Hifu potrzebna jest rekonwalescencja?
Nie, po zabiegu metodą pacjent może w trybie natychmiastowym powrócić do codziennych zajęć. Jedyny dyskomfort jaki może pojawić się tuż po zabiegu to zaczerwienie skóry, utrzymujące się do 30 minut po zabiegu. W ekstremalnych przypadkach rumień może utrzymywać się do kilku godzin.

Wymienne kartridże Hifu – precyzyjny zabieg liftingu bez skalpela
Dzięki wymiennym kartridżom o pięciu różnych stopniach głębokości działania, możemy dostosować moc zabiegu indywidualnie do oczekiwań pacjenta i zamierzonych efektów.


Zwiotczała skóra ze zmarszczkami. Fala akustyczna sięga w głąb tkanki i powoduje ruch komórek. Odpowiednio dopasowana częstotliwość wywołuje tarcie, a następnie podgrzanie, które doprowadza do kontrolowanego uszkodzenia


Skierowanie skoncentrowanych ultradźwięków na ściśle dobraną głębokość w celu punktowego podgrzania skóry Kiedy ultradźwięki dotrą do poziomu skóry właściwej, powstaje efekt termiczny, powodujący obkurczenie włókien kolagenowych. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych.


Efekt końcowy po pełnej regeneracji skóry w postaci odbudowy struktury kolagenowej Efekt napięcia, wygładzenia skóry może być widoczny tuż po zabiegu. Właściwy rezultat liftingu następuje jednak po kilku miesiącach. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta.
Copyright ©2020 Mobilne Studio Estetyki i Urody "Kris", All Rights Reserved.